Montujesz wideodomofon, podłączasz go do przewodu sieciowego lub zasilania i sieci WiFi, instalujesz aplikację, konfigurujesz urządzenie w paru prostych krokach i… gotowe. Od teraz dostaniesz powiadomienie na swoje urządzenie gdy tylko ktoś naciśnie przycisk na wideodomofonie. Wideodomofon DoorBird może wysyłać powiadomienie push z jednego przycisku dzwonkowego aż do 8 urządzeń końcowych!

Wideodomofony DoorBird domyślnie działają w oparciu o chmurę, ale awaria internetu im nie straszna. Jeżeli w lokalizacji, w której zainstalowany jest wideodomofon DoorBird, przestanie działać internet, nie oznacza to, że wideodomofon stanie się bezużyteczny. Będzie wtedy działał tak, jak klasyczny wideodomofon – w sieci lokalnej. Od razu po naprawie łącza wideodomofon ponownie zacznie pracować w chmurze i znowu będziesz mieć do niego dostęp z każdego miejsca na świecie.

Obsługa wideodomofonu DoorBird

Cała obsługa i konfiguracja odbywa się przy pomocy aplikacji DoorBird. Została ona zaprojektowana tak, aby z jej obsługą poradził sobie każdy użytkownik. Jest ona dostępna do pobrania w sklepie Google Play oraz w App Store. Z DoorBirdem wideodomofon możesz mieć zawsze przy sobie.

Gdzie odbiorę połączenia?

Po pierwsze – na smartfonie i tablecie

Po pobraniu, zainstalowaniu i skonfigurowaniu aplikacji będziesz dostawać powiadomienia push z wideodomofonu na swoje urządzenia mobilne. Możesz mieć je ze sobą poza posesją, ale równie dobrze sprawdzą się w sieci lokalnej. Chcesz korzystać z tabletu jako wideomonitora w domu? Nic nie stoi na przeszkodzie!

Po drugie – na dedykowanym monitorze DoorBird A1101

DoorBird stworzył swój własny wideomonitor, który jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wideodomofonami w ich ofercie. Będzie to świetny wybór jeżeli lubisz mieć wszystko działające w jednym systemie.

Po trzecie – na kompatybilnym odbiorniku VoiP SIP

Wideodomofony DoorBird mogą współpracować z telefonami SIP. Pod tym linkiem znajdziesz listę kompatybilnych urządzeń wraz z instrukcją konfiguracji.

Po czwarte – w przeglądarce internetowej

DoorBird stworzył widget działający w przeglądarkach obsługujących technologię HTML5. Oznacza to, że możesz korzystać z niego praktycznie na każdym urządzeniu! Szczegóły dotyczące działania widgetu znajdziesz tutaj.

Po piąte – prawie wszędzie

DoorBird posiada API, dzięki któremu zintegrować go można z praktycznie każdym sieciowym rozwiązaniem. Fibaro, KNX, Modbus, Zipato, Loxone, Dahua czy Domoticz to tylko niektóre z nich.

Comments are closed.